Фастівщина: на будівництві Мотовилівської амбулаторії виявили порушення
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78531810_2960560233963139_9092292645752930304_o.jpg)
Порушення виявили в ході комісійного обстеження будівництва Мотовилівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в рамках контролю за виконанням якості будівельних робіт.
Про це повідомили у Фастівській районній раді.
На будівництві об’єкту були виявлені наступні численні порушення:
- відсутність на об'єкті проектно-кошторисної документації, у зв'язку з чим неможливо встановити відповідність обсягів робіт та використаних матеріалів проекту;
- відсутність інформації про підрядну організацію та виконавця робіт;
- відсутність інформативного стенду з відомостями про об’єкт (зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники, інформації щодо замовника, проектувальника, підрядника, осіб відповідальних за здійснення авторського й технічного нагляду, відповідальних за виконання робіт);
- відсутність графіку проведення робіт;
- недотримання вимоги безпеки при будівництві (на будівельному майданчику відсутня огорожа та освітлення), невідповідне зберігання будівельних матеріалів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78282725_2960558650629964_3621958659589799936_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78684410_2960560373963125_2271603216397369344_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79110943_2960559320629897_6048917611951947776_o-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79142849_2960557247296771_7388119463163330560_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79145863_2960558110630018_3225073947380809728_o.jpg)
Також під час комісійного огляду не виявили на робочому місці робітників (!).
Обстеження будівництва Мотовилівської абмулаторії було проведене з ініціативи голови Фастівської райради Геннадія Сиваненка. Воно відбулося за участі заступника голови РДА Юрія Волкова, заступника голови райради Володимира Куценка, голови Мотовилівської сільради Наталії Сперкач.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78906385_2960557763963386_6887630497573240832_o.jpg)
Всі зауваження та недоліки зафіксовані в акті обстеження та направлені відповідні листи до замовника робіт - Київської облдержадміністрації з вимогою усунути недоліки та посилити контроль за виконанням робіт підрядною організацією.
Згідно даних сайту «Prozorro», будівництво Мотовилівської абмулаторії здійснює ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕСКАР", про що між замовником будівництва – Київською облдержадміністрацією та підприємством був укладений договір на суму 8 923 871 грн 34 коп. Згідно умов договору, виконавець повинен побудувати амбулаторію до 31 грудня 2019 року.
Фото - Фастівська районна рада.