#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Культура
Події

Фастів соборний: місто відвідали кримськотатарські діти

31.10.2019 Александр Чернышенко 0

Діти – представники кримськотатарської громади взяли участь у культурно-мистецькому заході “Україна – наш спільний дім”.

Про це повідомляють Фастівська міська рада та кримськотатарський центр «Кримська родина».

Минулої зими, в рамках Всеукраїнської акції «Естафета єднання», присвяченої 100-річчю проголошення Акту злуки ЗУНР та УНР, в кримськотатарському культурному центрі «Къырым аилеси — Qırım ailesi» («Кримська родина») презентували книгу «Соборна Україна очима дітей». Кримськотатарські діти теж долучилися до створення мандрівної книги. Ідея цієї книги належить місту Фастову і в той день у в гостях у центру був мер Фастова - Михайло Нетяжук. Тоді він запропонував дитячому колективу приїхати на канікули до Фастова.

І ось, нарешті, на канікулах, кримськотатарські діти на декілька днів завітали до Фастова.

Програма перебування кримськотатарських дітей у Фастові була насиченою незабутніми враженнями, багатою на емоційні спілкування, наповненою численними різноманітними заходами. Протягом трьох днів вони познайомились і подружились з багатьма фастівськими родинами, заприятелювали з ровесниками, дізналися історію Фастова, відвідали навчальні та позашкільні заклади, взяли участь у цікавих майстер-класах.

Спілкуючись з юними гостями, міський голова Михавло Нетяжук наголосив, що відвідуючи Фастів, вони мають бути впевненими, що приїхали до себе додому, що їх тут завжди раді бачити. На згадку про тепле спілкування з фастівчанами дітлахи отримала пам’ятні подарунки.

Багато приєних вражень гості міста та фастівчани отримали від спільного концерту учасників культурно-мистецького проекту, що відбувся в міському академічному ліцеї № 9 та який пройшов під проникливим гаслом «Різні ми, та всі ми друзі, ми – одна родина, а найбільша наша мати – Рідна Україна!».

Гості продемонстрували майстерність у національних танцях, виконали кримськотатарських пісень та поезій. А вихованці Фастівського центру позашкільної роботи та Фастівської музичної школи порадували присутніх українськими піснями, поезією Тараса Шевченка та грою на бандурі.

Фото - центр «Кримська родина» та Фастівська міська рада.