#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Довкілля
Земля

Фастів прибирають: у місті відбувається акція "За чисте довкілля"

01.10.2019 Александр Чернышенко 0

Про це на апаратній нараді у місті розповіла начальник фастівського відділу ЖКГ Олена Зоренко.

У вересні-жовтні у місті відбувається двомісячник благоустрою: утворений міський штаб, надані доручення комунальним підприємствам міста, а також проінформовано комітети самоорганізації населення. Щопонеділка по Фастову будуть проводитись об’їзди територій разом з керівниками комунальних підприємств.

У місті упорядкуються прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, кладовища, братські могили, пам’ятники, інші об’єкти міста.

У жовтні і листопаді у місті будуть кронуватись дерева та обрізатись гілля, які заважають електромережам у місті, це буде проводити міський РЕМ. «Фастів благоустрій» в свою чергу ліквідовував стихійні сміттєзвалища по вулиці Галафєєва, інпектори з благоустрою виписали 33 попередження мешканцям Фастова за порушення правил благоустрою і неутримання своїх садиб у належному стані. Фастівська «ЖЕК» долучилась до ремонту контейнерів у місті.

Також у жовтні, після опадання листя, у місті відбудеться суботник, в якому візьмуть участь працівники міськвиконкому.