Фастів отримав ще 400 експрес-тестів на коронавірус
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/t_1_testi.png)
До міського та районного Центрів первинної медико-санітарної допомоги прибули по 200 експрес-тестів. На даний час у Фастові відсутні нові випадки захворювання на COVID-19.
Це було озвучено сьогодні під час засідання міського оперативного штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань, спричиненим коронавірусом COVID – 19, як інформує Фастівська міськрада.
Окрім того, для потреб Фастівської ЦРЛ купуються бактерицидні пересувні лампи, душова кабіна для реанімаційного відділення та матеріали для кисневої системи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/photo_2020-04-17_12-51-46.jpg)
Штаб припинив торгівельну діяльність суб’єкта господарювання Пузенко Людмили (за адресою Привокзальна площа 10/2) за порушення карантинних вимог: у торговому закладі продавався алкоголь на розлив.
Усі медичні служби міста станом на сьогодні забезпечені засобами індивідуального захисту, у місті працюють мобільні бригади.
Триває санітарна обробка та дезінфекція місць загального користування багатоквартирних будинків, а також санітарна обробка вулиць міста, дезінфікується підземний перехід.
Фото - Фастівська міська рада.