Новини
Фастів
Здоров'я

Фастів отримав ще 400 експрес-тестів на коронавірус

17.04.2020 Александр Чернышенко 0

До міського та районного Центрів первинної медико-санітарної допомоги прибули по 200 експрес-тестів. На даний час у Фастові відсутні нові випадки захворювання на COVID-19.

Це було озвучено сьогодні під час засідання міського оперативного штабу з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань, спричиненим коронавірусом COVID – 19, як інформує Фастівська міськрада.

Окрім того, для потреб Фастівської ЦРЛ купуються бактерицидні пересувні лампи, душова кабіна для реанімаційного відділення та матеріали для кисневої системи.

Штаб припинив торгівельну діяльність суб’єкта господарювання Пузенко Людмили (за адресою Привокзальна площа 10/2) за порушення карантинних вимог: у торговому закладі продавався алкоголь на розлив.

Усі медичні служби міста станом на сьогодні забезпечені засобами індивідуального захисту, у місті працюють мобільні бригади.

Триває санітарна обробка та дезінфекція місць загального користування багатоквартирних будинків, а також санітарна обробка вулиць міста, дезінфікується підземний перехід.

Фото - Фастівська міська рада.