#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство
Погляд на головне

Фарбувати не можна заборонити! | Погляд на головне (ВІДЕО)

29.10.2021 Погляд Погляд Погляд
У студії Денис Павловський, голова Агенції з хімічної безпеки, Ірина Руденко, генеральна директорка директорату громадського здоров'я та профілактики захворюваності МОЗ України.

Фарбувати не можна заборонити! Протягом 12-ти років в Україні точилася боротьба за заборону лако-фарбової продукції зі свинцем.

Що далі?
Як обрати фарбу і чи буде через це ремонт дорожчим?
Чи потрібно перефарбувати старі поверхні?
І хто перевірить, що продається в торгівельній мережі. З'ясовуємо у ток-шоу "Про головне".

У студії Денис Павловський, голова Агенції з хімічної безпеки, Ірина Руденко, генеральна директорка директорату громадського здоров'я та профілактики захворюваності МОЗ України. На зв'язку скайпом Діана Тімошина, завідувачка відділом гігієнічного регламентування та міжнародної діяльності ДП "Комітет з питань гігієнічного регламентування МОЗ України", Еліна Омельченко, завідувачка лабораторією генетичної епідеміології ДУ "Інститут громадського здоровя ім. О.М.Марзєєва".

Також ви можете ознайомитись з попереднім випуском програми на тему "Якою буде ціна опалення?"

Дивіться також інщі випуски програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.