Події
Київ

"Фантомні" патрулі поліції за перший день виявили майже тисячу порушень на дорогах

25 січня на столичних автошляхах почали чергувати спеціальні приховані автівки Нацполіції.

Про перші результати роботи "фантомів" відзвітували в офіційному телеграм-каналі Патрульної поліції України. Патрулі без розпізнавальних знаків відучора курсують вулицями Києва і фіксують порушення ПДР прямо в русі.
Так, за першу добу роботи "фантомів" патрульні зафіксували порушення швидкісного режиму. Інформація надійшла на обробку до центру автофіксації для винесення постанов про адміністративне правопорушення.

Наразі це 990 адмінпостанов, зазначають у поліції.
Водіїв закликають бути обачними і не порушувати ПДР, адже "фантом" може з’явитися де завгодно.

Варто зазначити, що ці авто оснащені системами контролю швидкості рухомих транспортних засобів, які надають змогу проводити вимірювання швидкості як під час руху самого фантому, так і коли фантом стоїть в певному місці.

Після фіксації правопорушення відбувається зчитування та розпізнавання номерних знаків з подальшою перевіркою в базах даних. А далі дані відправляють до системи автоматичної фіксації, яка автоматично формує постанови про адміністративні правопорушення.

Раніше в МВС повідомили, що такі "фантомні" патрулі насамперед матимуть превентивну функцію — запобігти правопорушенням та можливим негативним наслідкам на дорозі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.