#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Facebook запустив сервіс Viewpoints. Тепер бали за опитування можна монетизувати у PayPal

27.11.2019 Олена Стець 0

Соцмережа Facebook запустила додаток Viewpoints, в якому користувачі зможуть отримувати фінансову винагороду за проходження опитувань й виконання інших завдань.

Facebook запустив сервіс Viewpoints. Тепер бали за опитування можна монетизувати у PayPal

Зараз сервіс доступний тільки для американських користувачів, проте на широкі ринки в інших країнах Viewpoints вийде вже у 2020 році.

Додатком зможуть користуватися тільки зареєстровані в Facebook користувачі у віці від 18 років. При цьому сервіс запросить у них особисті дані - адресу електронної пошти, країну проживання, дату народження, повні ім'я та прізвище, а іноді й локацію.

Як це працює?

Після налаштування облікового запису Facebook Viewpoints користувачі зможуть приєднуватися до програм. Перед кожною програмою компанія пояснить, яка інформація буде збиратися, як вона буде використовуватися та скільки балів можна отримати за успішне завершення програми. Facebook повідомить скільки очок потрібно, щоб отримати платіж, і кожного разу, коли учасник досягатиме цієї суми балів, він зможе отримати платіж, надісланий безпосередньо на особистий рахунок PayPal.

Конфіденційність

У Facebook стверджують, що запустили Viewpoints тільки для поліпшення своєї продукції - компанія не буде передавати отримані дані третім особам. Крім того, у соцмережі обіцяють не публікувати цю інформацію без отриманого дозволу з боку користувача.