#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Facebook платитиме за аудіоповідомлення користувачів

24.02.2020 Олена Стець 0

Соціальна мережа Facebook платитиме за голосові повідомлення деяких користувачів. Дослідники використовують аудіо для поліпшення систем автоматичного розпізнавання мови.

Facebook платитиме за аудіоповідомлення користувачів

Адміністрація соцмережі пояснила, що їх ініціатива пов'язана зі скандалами навколо інших компаній (імовірно, мова про Amazon, Apple, Google й Microsoft), яких звинуватили в прослуховуванні та транскрибації записів без відома користувачів.

Facebook дозволить створювати голосові записи у новій програмі під назвою Pronunciations («вимова»). Для того, щоб прийняти в ній участь, користувачу потрібно записати десять голосових повідомлень зі згадуванням імен своїх друзів. Причому кожне з них - записати двічі.

Соціальна мережа не буде платити за усі записи. Якщо користувач викладе 20 голосових повідомлень і вони підійдуть під вимоги соціальної мережі, він отримає 200 очок в додатку Viewpoints. Для того, щоб їх перевести в готівку, потрібно заробити мінімум 1000 очок, які дорівнюють 5 доларам.

У Facebook відзначили, що ці записи не використовуватимуться у зв'язці з особистими даними користувача. Записи не будуть прив'язані до його профілю. Однак у соціальній мережі не розповіли, яким саме дослідженням допоможуть ці записи, зазначивши лише, що вони поліпшать «системи автоматичного розпізнавання мови».