#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Технології
За кордоном

Facebook буде боротися з недостовірною інформацією про зміни клімату

19.02.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Для цього соцмережа створить свій власний інформаційний центр з науково-обґрунтованої інформацією про кліматичні зміни.

Фото: pixabay.com

Про це пише NBC News.

Facebook оголосив, що тепер соцмережа буде розвінчувати міфи про зміни клімату. До повідомлень по цій темі будуть додаватися ярлики, які направлятимуть користувачів в спеціальний інформаційний центр – там можна буде побачити цифри і дані з фактичних джерел.

У кліматичних питаннях компанія планує покладатися на експертів з Університету Джорджа Мейсона, Єльської програми по комунікаціям в області зміни клімату та Кембриджського університету.

Наразі доступ до інформаційного центру вже є у користувачів соцмережі на території США, Великобританії, Франції та Німеччини. Незабаром також функцію розширять для жителів Бельгії, Бразилії, Канади, Індії, Індонезії, Ірландії, Мексики, Нідерландів, Нігерії, Іспанії, Південної Африки та Тайваню.

Користувачів з інших країн, коли вони будуть шукати на сервісі терміни, пов'язані з кліматом, перенаправлятимуть на Програму ООН з навколишнього середовища.

Цікаво, що створити інформаційний центр науки про клімат у Facebook вирішили після того, як на платформі почала з’являтися велика кількість дезінформації щодо причин лісових пожеж, що бушували на західному узбережжі США.

Як повідомляв «Погляд», у Facebook, соцмережі, яку створили 17 років тому, нещодавно знайшли баг, який дозволяє підслуховувати за людьми.

Нагадаємо, за даними ООН, через забруднення повітря щорічно помирає 6,5 млн осіб.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.