Евакуації з Бучі та Гостомеля сьогодні не буде
![Евакуації з Бучі та Гостомеля сьогодні не буде Евакуації з Бучі та Гостомеля сьогодні не буде - зображення](/storage/resized/lg/news/95c77c1d-2ab5-48a8-9681-e03189eaba4c/ee3b67df715f0c60f754ddda36d3bc23.jpg)
Як повідомила пресслужба Бучанської міської ради на офіційній фейсбук-сторінці, російські окупанти заблокували проїзд із Бучі та Гостомеля.
"Із Бучі і Гостомеля сьогодні неможливо евакуювати мешканців. Домовитися з окупантами так і не вдалося: 50 автобусів залишаються заблокованими", – йдеться у дописі.
Водночас із Ворзеля евакуація продовжується. Водії зробили вже друге коло й перевозять жителів у Київ.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.