#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київ

«Епіцентр К» та «Алло» не планують закривати більшість своїх магазинів на час карантину

19.03.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - epravda.com.ua

У торгових мережах пояснили це тим, що вони торгують стратегічними товарами.

Як повідомили у компанії «Алло», згідно постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 р. засоби зв’язку віднесені до стратегічних продуктів, нарівні з продуктами харчування, засобами гігієни та медикаментами.

Тому більше 290 з 340 магазинів мережі продовжують роботу в стандартному режимі, вживаючи всіх необхідних заходів захисту клієнтів і співробітників.

Як повідомляють у компанії, продавці в магазинах оснащені захисними масками та рукавичками. У всіх торгових точках є санітайзери, якими можуть скористатися відвідувачі для обробки рук і ґаджетів.

Також, як повідомили retailers.ua, компанія "Епіцентр К" заявила, що не закриватиме однойменні торгові центри на карантин, в тому числі - у Києві, де було прийнято рішення про закриття всіх торгових центрів. Рітейлер прирівнює себе до аптек, АЗС, продуктових магазинів та точок продажу господарчих товарів.

Фото - budport.com.ua

"Згідно із заявою Президента України про необхідність безперебійної роботи аптек, АЗС, продуктових магазин і магазинів господарських товарів, ми продовжуємо виконувати соціальну місію і працювати", - йдеться в повідомленні компанії.

У компанії повідомили, що в "Епіцентрах К" продаються захисні маски, антисептики, побутові засоби дезінфекції, спиртовмісні засоби і базові продукти харчування (борошно, масло, вода, напої, дитяче харчування і товари для дітей). Також на території магазину працюють аптеки.

Компанія зазначає, що працюють згідно з практикою європейських країн, де господарські магазини забезпечують населення товарами першої необхідності. "У той же час регулюємо кількість відвідувачів відповідно до встановлених обмежень", - уточнюється в повідомленні.

Під час карантину працювати буде весь торговий центр, крім дитячих розважальних зон.

В "Епіцентр К" також нагадали, що 1% від виручки (приблизно 40-50 млн грн на місяць) мережі направляють на купівлю медичного обладнання та засобів захисту.

Компанія планує передати 100 апаратів штучної вентиляції легенів лікарям Києва та області, а також обласних центрів і великих міст України.