Новини
Київ

Енергетична криза: задля економії вугілля у Києві запустять ТЕЦ на природному газі


Ще одна ТЕЦ буде запущена у Харкові. Це дозволить додатково зменшити обсяг споживання вугілля на близько 150 тисяч тонн вугілля на місяць.

Фото: pixabay.com

Пресслужба міністерства енергетики повідомляє, що для стабільного проходження опалювального сезону буде вжито заходи, що дозволять зекономити до 500 тисяч тонн вугілля на місяць.

Перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко розповів, що цього буде запущено Київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, а також Харківську ТЕЦ-5 на природному газі, загальною потужністю 600 МВт.

Враховуючи це обсяг споживання вугілля має скоротитися на близько 150 тис тонн щомісяця.

Зазначається також, що в енергосистемі натепер працює 12 атомних енергоблоків загальною потужністю близько 11 тисяч МВт. А з 13 литопада має вийти з ремонту третій енергоблок Рівненської АЕС.

 «Такими діями ми даємо можливість генеруючим компаніям поповнити запаси вугілля на складах», - підкреслив Власенко.

Між тим, на Вишгородщині опалювальний сезон під загрозою. Депутати Вишгородської районної ради не могли погодити передачу тепломережі на баланс громади. Довелося збиратися на позачергову сесію.

До того ж на Київщині через зухвалі дії облгазу люди три тижні сиділи з холодними батареями.

Нагадаємо, мешканці одного з багатоквартирних будинків по вулиці Грибоєдова в Ірпені скаржаться на неякісні житлово-комунальні послуги.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.