Електропостачання Бучі і Гостомеля частково відновлено
![Електропостачання Бучі і Гостомеля частково відновлено Електропостачання Бучі і Гостомеля частково відновлено - зображення](/storage/resized/lg/news/95bb7b70-4656-415f-9f45-ce15412addd1/news-image-597-1200.jpg)
Про це повідомив на фейсбук-сторінці представник компанії-постачальника ДТЕК Київські регіональні електромережі Олександр Шевельов. Він зазначив, що енергетики вже відновили електропостачання частини населених пунктів – Бучі, Гостомеля, Гореничів, Бишева.
"Ранком українські військові підняли над містом жовто-блакитний прапор. Одразу після цього аварійні бригади ДТЕК оперативно підключили підстанції Гостомель, Бишів і Гореничі. Тривають роботи з відновлення електропостачання решти будинків міста та навколишніх населених пунктів", – написав він.
Водночас робота аварійників ускладнюється постійними обстрілами. Бригади енергетиків працюють у тісному контакті зі Збройними силами України.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.