#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Києво-Святошинський район

Електронне голосування, щоб протягнути генплан: секретар Тарсівської сільради

06.02.2019 Катерина Бенке 0

Днями у Тарасівці відбулась позачергова сесія сільської ради. Одне з питань - запровадження системи електронного голосування "Рада. Голос". Однак виявляється, система не завжди дозволяє уникати незаконних рішень. На думку секретаря сільської ради Вікторії Бесарабець, "Рада. Голос" потрібна, щоб протягнути новий генеральний план села. [caption id="attachment_47246" align="aligncenter" width="720"] Вікторія Бесарабець[/caption] Таке враження у секретаря сталось через те, що депутати вже неодноразово пропонували проект введення цієї системи, і навіть вже встигли її протестувати. Проте тоді рішення так і не прийняли. А зараз чомусь почали поспішати. Ймовірно, на голову сільради Володимира Сизона почали тиснути забудовники.
“Я вважаю на сьогоднішній день нераціональним використання 100 тисяч бюджету, тому що я прекрасно справляюсь, я можу провести голосування, мені не потрібно полегшувати роботу. Можна зробити щось для села, а не встановити “Голос. Рада”, щоб протягнути генеральний план”, - заявила Вікторія Бесарабець.
На думку секретаря, "Рада. Голос" дозволить проголосувати за генеральний план, навіть якщо опозиційні депутати намагатимуться зірвати голосування. Прилад зафіксує кількість голосів (а прибічників генплану та Сизона у раді більше) і тоді ніхто не зможе довести незаконність рішення. Нагадаємо, оновлений генеральний план, який так хочуть затвердити у сільській раді, передбачає будівництво нових житлових об'єктів. Проте для цього плану соціальна інфраструктура села розвинена все ще слабко.