Новини
Васильків

Експорт товарів із Васильківщини зріс на 10%

17.07.2019 Надiя Проценко 0

Експорт товарів із Васильківщини зріс на 10%

Незважаючи на те, що за останнє півріччя обсяги реалізованої продукції васильківських підприємств дещо знизились через відсутність замовлень та сезонність виробництва, експорт товарів із Васильківщини зріс на 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Так, миючі, парфумерні та косметичні засоби васильківського виробництва були відправлені до Латвії та Литви, харчові, смакові добавки, стабілізуючі суміші потрапили до країни СНД, метало-профіль та комплектуючі експортовані до Молдови та Румунії, шкіра та напівфабрикати зі шкіри користуються популярністю в Італії, борошно і висівки поїхали до Швеції, а пиломатеріали попрямували до Німеччини.

Усього реалізовано промислової продукції на 473,3 млн грн, що на 8,5 млн грн менше (або на 1,8%), ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції). Проте досягнуто зростання реалізованої промислової продукції на таких підприємствах, як: ТОВ «Слава», КП «Метсервіс», ТОВ «Кумір», ТОВ «НВК «ВК «Система».
За першу половину поточного року за межі нашої країни продано товарів на суму понад 68,5 млн грн. Це на 10% більше, ніж за відповідний період 2018 року.

За повідомленням Васильківської міської ради