Екскурсія поліцейським відділком для васильківських дітей
19 листопада для вихованців Васильківської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІ ступенів відчинили двері Васильківського відділу поліції, щоб діти дізнались, як функціонує правоохоронний орган, як реагує на звернення та як спрямовуються групи реагування патрульної поліції на місце події.
![Екскурсія поліцейським відділком для васильківських дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74472663_566725487424024_1189988962156937216_o.jpg)
Захід відбувся з метою національно-патріотичного виховання дітей напередодні Всесвітнього дня дитини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75625410_566725837423989_3596203282608947200_o.jpg)
Юні гості побували у службових кабінетах працівників, кімнаті прийому громадян, черговій частині. Дітям розповіли, чим займаються працівники слідчого відділу, сектору карного розшуку та сектору превентивної діяльності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78260934_566725847423988_2815371858759647232_o.jpg)
А ще школярам продемонстрували зразки зброї та спецзасобів, а всім бажаючим інспектори з ювенальної превенції допомогли приміряти бронежилет та шолом, дали потримати в руках автомат «Калашникова», перевірити на міцність наручники і на мить відчути себе в ролі поліцейського.
Не обійшлося і без профілактичної бесіди та нагадуванні про відповідальність за порушення норм чинного законодавства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/72706309_566725817423991_1826060102432456704_o.jpg)
Наприкінці заходу дітям правоохоронці продемонстрували службовий автомобіль, де діти залюбки сиділи, вмикали проблискові маячки та включали спеціальний звуковий сигнал.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75354916_566726290757277_9118650314587635712_o.jpg)
Діти були в захваті від екскурсії поліцейським відділком.