Екологічне лихо в Узині: губернатор ініціював перевірку підприємств міста
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61880442_908211466190021_2797170792381546496_o.jpg)
Нещодавно під головуванням керівника Київщини Олександра Терещука відбулось засідання робочої групи з екологічних проблем в Узинській ОТГ, на якому розглядався незадовільний стан довкілля та його вплив на здоров’я мешканців Узина.
Про це повідомили у Київській облдержадімінстрації.
За інформацією екологів, стаціонарний пост екологічного моніторингу довкілля тривалий час фіксує перевищення рівня шкідливих речовин в повітрі на території Узинської ОТГ. Аналогічні показники зафіксувала пересувна лабораторія Департаменту екології та природних ресурсів, яка виїхала до ОТГ за дорученням голови КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61913190_908211936189974_555026924171165696_o.jpg)
Очільник області Олександр Терещук направив кілька звернень до Кабміну з проханням надати дозвіл на проведення екологічних перевірок підприємств Узинської ОТГ: ТДВ «Узинський цукровий комбінат», ТОВ «Антонівський м’ясокомбінат», ТОВ «Узин-Агроінвест», ПОП «Агрофірма Узинська», ТОВ «Візит» та КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства».
Нагадаємо, як вже повідомляв «Погляд», в Узині відбулась громадська акція протесту проти забрудення довкілля у місті викидами місцевих підприємств.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61499118_908213239523177_242403496010186752_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61747958_908214262856408_2331693519720153088_o.jpg)
Фото - Київська облдержадміністрація.