Новини
Біла Церква

Екологічне лихо в Узині: губернатор ініціював перевірку підприємств міста

04.06.2019 Александр Чернышенко 0

Нещодавно під головуванням керівника Київщини Олександра Терещука відбулось засідання робочої групи з екологічних проблем в Узинській ОТГ, на якому розглядався незадовільний стан довкілля та його вплив на здоров’я мешканців Узина.

Про це повідомили у Київській облдержадімінстрації.

За інформацією екологів, стаціонарний пост екологічного моніторингу довкілля тривалий час фіксує перевищення рівня шкідливих речовин в повітрі на території Узинської ОТГ. Аналогічні показники зафіксувала пересувна лабораторія Департаменту екології та природних ресурсів, яка виїхала до ОТГ за дорученням голови КОДА.

Очільник області Олександр Терещук направив кілька звернень до Кабміну з проханням надати дозвіл на проведення екологічних перевірок підприємств Узинської ОТГ: ТДВ «Узинський цукровий комбінат», ТОВ «Антонівський м’ясокомбінат», ТОВ «Узин-Агроінвест», ПОП «Агрофірма Узинська», ТОВ «Візит» та КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства».

Нагадаємо, як вже повідомляв «Погляд», в Узині відбулась громадська акція протесту проти забрудення довкілля у місті викидами місцевих підприємств.

Фото - Київська облдержадміністрація.