Новини
Обухів
Екологія

Екологічна біда: на Обухівщині мертвих свиней з ферми викидають на стихійне звалище


6 квітня група місцевих депутатів під час знайомства з Обухівською ОТГ приїхала у село Григорівку, де на власні очі побачила катастрофічну ситуацію з місцевим звалищем відходів та фермою, що роками отруює річку Красну.

На «екскурсію» жахливими куточками села гостей запросив один з місцевих жителів, описавши всі жахи Григорівки, йдеться на сторінці депутата Руслана Трегуба, який на момент виходу новини знаходився на місці події та повідомляв журналістам «Погляду» про стан справ.

Йдеться про екологічні наслідки від несанкціонованого сміттєзвалища, що розтяглося у селі майже на 1 га. По сусідству із ним розташована ще одна «перлина» Григорівки - місцева тваринна ферма, де вирощують кіз та свиней.

скрін з відео

Випорожнення худоби прямим ходом ллються по траншеям у місцеву річку Красну, чим її і отруюють. На території самого звалища валяються трупи свиней з сусідньої ферми, поряд бігають живі поросята.  Місцеві собаки у пошуках їжі, розтягують туші за межі несанкціонованого полігону.

скрін з відео
скрін з відео
скрін з відео

 У пошуках відповіді на питання, хто нестиме відповідальність за екологічний колапс у селі, депутати викликали поліцію та написали заяву. Правоохоронці задокументували побачене. Наразі народні обранці чекають на представників Обухівського районного управління ГУ держспоживслужби Київської області, які повинні відібрати зразки та передати їх на дослідження у Київ.

Жахливі умови утримання свиней на цій фермі, спонукали одного з депутатів написати заяву до поліції щодо жорстокого поводження із тваринами.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що на Київщині з космосу виявили 57 нелегальних сміттєзвалищ. Також читайте про те, що Україна боротиметься із екологічною злочинністю спільно із Радою Європи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.