#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Довкілля
За кордоном

Еко-тренд у дії: 1486 брендів світу вже відмовилися від хутра

25.11.2020 1 Бобрик1 Юлія1 0

56 світових організацій працюють над офіційною забороною хутрових ферм у своїх країнах.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на Facebook-сторінці гуманістичного руху UAnimals.

До програми Fur Free Retailers вже долучилося 1486 світових брендів. Серед них Versace, Armani та Gucci до H&M та Zara.

В рамках Fur Free Retailers дизайнери і магазини підписують зобов’язання про не використання хутра під час виготовлення своєї продукції. Натомість члени Fur Free Alliance, що складається з 56 світових організацій, працює над офіційною забороною хутрових ферм у своїх країнах.

Як повідомляв «Погляд», згідно з новим дослідженням, більше половини українців проти хутрових ферм.

Варто зазначити, що в Україні також чимало дизайнерів, які відмовилися від використання хутра. Це, зокрема, ANDRE TAN, Yana Chervinska, Valery Kovalska, Lake Studio, Лариса Лобанова, Flow the Label Showroom, ARTEMKLIMCHUK, Dafna May, Rybalko, FINCH.

Нагадаємо, вже більше року зоозахисники домагаються прийняття «антихутряного» закону 2360. На початку року виробники хутра та зоозахисники обговорювали проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання хутрового виробництва в Україні». І поки в Україні Закон лише обговорюють, в одному із штатів Америки шуби і цирк вже давно відійшли в минуле.