#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Яготин
Надзвичайні ситуації

Дзвінком про «замінування» будівлі перервали робочу нараду Яготинської міськради

12.03.2021 Оксана Кириленко 0

Проте це не зупинило голову міської ради Яготина Наталію Дзюбу і нараду продовжили на свіжому повітрі.

Фото: Міська рада Яготина

У нараді приймали участь більше 200 людей.

Про це повідомили у міськраді Яготина.

Спершу розглядали земельні питання: використання земель сільськогосподарського призначення в межах Яготинської міської територіальної громади та подальше виділення земельних наділів для ведення особистого селянського господарства.

Очільниця міста повідомила, що на останній сесії було затверджено склад робочої групи з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинської міської територіальної громади. 

Якраз під час бурхливого обговорення виділення земельних наділів поліція повідомила що на офіційну лінію 102, надійшов дзвінок про замінування будівлі Яготинської міської ради.

Тож Наталія Дзюба вирішила не зупиняти нараду, а продовжити її на площі біля парадного входу.

Нарада на свіжому повітрі тривала понад півтори години де кожен бажаючий отримав можливість висловити свою думку і поставити питання з приводу використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинської міської громади (колишнього Яготинського району) та реалізацію громадянами України права на безоплатну приватизацію земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

В результаті вибухівку в міській раді не знайшли, а нарада закінчилася на дворі.

Як повідомляв «Погляд», у Яготині дівчинка втікла від матері, бо та її нібито ображала.

«Погляд» розповідав, що у Яготині з’явиться мотузковий парк.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.