#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Україна-суспільство

«Дзеркало тижня» відмовляється від друкованої версії видання

26.11.2019 Косянчук Інна 0

Останній номер тижневика вийде на Новий рік. Втім, залишиться інтернет-версія – на сайті ZN.UA

Випуск друкованої версії видання припиняє суспільно-політичний тижневик «Дзеркало тижня. Україна» (ДТ). Про це повідомляє The Page з посиланням на головного редактора ДТ Юлію Мостову.  «Те, що ми закриваємося, це однозначно. Але офіційно коментувати я не можу, допоки не повідомлю цю інформацію у «Дзеркалі тижня», — зауважила Мостова.

«За інформацією двох джерел The Page, офіційне оголошення про закриття друкованої версії повинно бути опубліковано в найближчому випуску ДТ. Останній номер газети вийде на Новий рік. Варто зазначити, що підписку на друковану версію видання офіційно закрило ще кілька місяців тому», йдеться в повідомленні, зазначаючи, що інтернет-версія «Дзеркала тижня. Україна» продовжить виходити в онлайні – на сайті ZN.UA.

Відома журналістка Катерина Горчинська на своїй Фейсбук-сторінці назвала закриття друкованої версії ДТ поганою новиною, але якоюсь мірою передбачуваною. «За відчуттями – це як завершення цілої епохи», зауважила вона.  

Отже, ще одним друкованим виданням в Україні стане менше за рішенням керівництва. Раніше «Погляд» повідомляв про закриття друкованої версії газети «Сегодня», яка вже припинила вихід, повністю перенісши роботу в онлайн.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів