Новини
Головні новини
Ірпінь
Суспільство
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Диверсія проти “Бесту”: в Ірпені потужному інтернет-провайдеру комунальники пошкодили магістральні кабелі за викриття дерибанних схем?


Одному з найбільших провайдерів телекомунікаційного зв’язку Києва та області — компанії “Бест” — навмисне пошкодили магістральні кабелі, позбавивши сотні абонентів інтернету.

Водночас співробітники комунального підприємства УЖКГ “Ірпінь”, які це зробили, зумисно перешкоджають у проведенні ремонтних робіт.

Керівництво компанії вважає це розплатою за програму “Схеми. Було ваше — стало наше”, яка вийшла днем раніше на телеканалі “Погляд”, власником якого є Олексій Зіневич.

Про навмисне пошкодження магістральних кабелів у одному з районних вузлів заявив директор компанії “Бест” Олексій Зіневич. Унаслідок цього сотні абонентів залишилися без інтернету.

Стало відомо, що співробітники комунального підприємства УЖКГ “Ірпінь” зумисно перешкоджали у проведенні ремонтних робіт, щоб оперативно ліквідувати згадану диверсію.

При цьому “Бест” підтвердив документом оплату компанією послуг з розміщення мереж, датоване 10 жовтня 2019 року. Є відповідне платіжне доручення.

Такі дії Олексій Зіневич пов’язує з журналістським розслідуванням про афери ірпінських чиновників, що були опубліковані напередодні.

Це, зокрема, програма “Схеми. Було ваше — стало наше”, яка вийшла на телеканалі “Погляд”. Журналісти досліджували схеми дерибану ірпінською владою земель під забудову.

Як відомо, інтернет-провайдер “Бест” працює на ринку Ірпеня понад 15 років.

На жаль, уже не вперше компанії доводиться зіштовхуватися з атаками за своє обладнання через опозиційність свого власника до ексмера Ірпеня Володимира Карплюка та його оточення.

Після розслідувань та розголосу про скандальне прийняття Ірпінською міською радою фейкового “оновленого Генплану м. Ірпеня” наприкінці 2018 року також пошкодили в декількох місцях магістральний та резервний кабелі компанії. Тоді наслідки диверсії були ліквідовані за декілька годин.

https://www.facebook.com/poglyadirpin/videos/643520272839998/