Новини
Україна

“Дитяче серденько, живи!”


З 1 по 30 квітня в Україні відбувається благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом “Дитяче серденько, живи!”.

Про це інформує Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця".

Мета – придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України. 

Збір коштів організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» в рамках 14 Всеукраїнської благодійної акції, яка триває по всій країні.

Минулоріч Київська область зібрала у період проведення акції «Почуй світ» 84 854,42 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано в обласну дитячу лікарню 17 слухових апаратів для дітей з вадами слуху. 

Спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 875 369, 23 грн., на ці кошти Фондом придбано та передано у дитячі лікарні України 229 слухових апаратів. Також, в деякі обласні центри було закуплено 12 одиниць медичного обладнання для ранньої діагностики слуху, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні. 

За тринадцять років було зібрано 35 798 830,65 грн., придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання. 

Цього року маємо найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!

Запрошуємо долучатись до цих ініціатив, у якості волонтерів, організаторів, спонсорів, та партнерів! 

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Київської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».