#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Надзвичайні ситуації

«Дикість і середньовіччя»: в Ірпені заслуженого лікаря ховали в цинковому ящику

30.11.2020 Погляд

Сьогодні, 30 листопада, колишній голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян написав на своїй сторінці у фейсбуці гнівний пост про те, як в Ірпені заслуженого лікаря України, який помер від ковіду, ховали у цинковому ящику.

«Так вчора проводжали в останню путь заслуженого лікаря України Олег Ременник. В закритій труні, яка, до того ж, була поміщена в окремий цинковий ящик. Мені вкрай неприємно це писати, тому що Олег Ісаакович був моїм другом. Але я роблю це заради усіх тих людей, хто стикається з такою дикістю та середньовіччям кожен день», - такими словами, які ілюструє розміщене вище фото, розпочав свій пост Бно-Айріян.

Він зазначив, що ховати померлих від ковіду абсолютно безпечно, законом не вимагається кремувати їх, класти в мішок з хлоркою, цинкову труну тощо.

«Але закон – не вказівка для багатьох лікарень, представників місцевої влади та керівництва цвинтарів. Які просто знущаються з людей та роблять на цьому бізнес. Причому не лише в одному місті, але і по всій країні. І останнє. Мерія Ірпеня – ви просто ідіоти. Ви відірвалися від людей. Більше мені нема що сказати», - заявив Михайло Каренович.

Детальніше про цю ситуацію ми розповідатимемо згодом.

Раніше «Погляд» розповідав, чому нових хворих на COVID-19 в Україні стало менше. Крім того, ми повідомляли: чи буде локдаун в Україні – вирішать вже скоро.