Новини
Екологія
Новини світу
За кордоном

Дикі тварини «захоплюють» спорожнілі міста Індії (ВІДЕО)


Введений владою Індії через пандемію коронавірусу карантин швидко змінив вигляд індійських міст: на спорожнілі вулиці вийшли дикі тварини.

Як повідомляє газета The Indian Express, в місті Кожикоде штату Керала була помічена Цивета великоплямиста – рідкісний вид хижих ссавців сімейства віверових. Загальна популяція виду налічує менше 250 дорослих особин. Міжнародний союз охорони природи присвоїв йому статус «на межі зникнення».

У відеоролику, тривалістю 13 секунд, можна побачити, як нічний хижак днем переходить вулицю. Відео в соціальні мережі виклав співробітник індійської лісової служби.

Деякі користувачі Інтернету відзначили, що тварина виглядає хворою, а інші вважають, що ролик змонтований.

Втім, такі випадки наразі не поодинокі. Для прикладу, в іншому індійському місті Хардвар на нічні вулиці з джунглів вийшли плямисті олені і козулі.

Варто зазначити, що 24 березня в Індії було введено тотальний каратин. На 21 день 1,3 млрд людей наказали самоізолюватися, людям заборонено вільно пересуватися містом, виходити можна тільки в магазин, але і це не завжди безпечно, оскільки поліція б’є палицями порушників карантину.

Раніше також з'явилися кадри, як на вулицях інших міст світу почали з’являтися дикі тварини.

Дивіться також: як виглядають спорожнілі мегаполіси під час карантину (ВІДЕО)