Події
Київ

Двоповерховий потяг Skoda після свят курсуватиме з Києва до Вінниці

01.01.2022
На сьогодні Skoda City Elephant – найбільший за пасажиромісткістю поїзд "Укрзалізниці".

Двоповерховий потяг Skoda після свят курсуватиме з Києва до Вінниці - зображення
Фото: ЦТС

Як повідомляє ресурс ЦТС, електропоїзд Skoda City Elephant EJ675 після тривалого простою та капремонту обслуговуватиме маршрут Київ – Вінниця. Наразі потяг курсує до Львова, а після новорічних свят запустять маршрут зі столиці до Вінниці.

"Поїзд спочатку поїде маршрутом Київ – Вінниця – Тернопіль – Львів. У святкові дні він курсуватиме на цьому маршруті, а далі, після свят, коли знизиться пасажиропотік, його буде поставлено на маршрут Київ – Вінниця", – заявив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишин.

Водночас очільник пасажирської компанії "УЗ" Олександр Перцовський, заявив, що поки що попит на напрям Київ – Львів дуже високий: за кілька днів на перший рейс Skoda Elephant було викуплено понад 400 квитків, що становить 2/3 місткості поїзда – 636 місць.

Наразі EJ675 – це найбільший за пасажиромісткістю поїзд "Укрзалізниці". Вартість його ремонту становила 120 млн грн. Другий аналогічний поїзд, за словами керівництва "УЗ", має вийти на маршрут у першій половині 2022 року.

Як повідомляв Погляд, з 24 грудня на період зимових свят також в західному напрямку почав курсувати "лижний експрес". А також цього року з’явиться 12 пар швидкісних поїздів з Києва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.