Новини
Чорнобиль
Київщина-суспільство

Двох лосенят з Чорнобиля передали до Центру порятунку тварин

16.05.2020 Альона Ткаченко 0

Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин "Добрий будинок Фельдман" прийняв на реабілітацію двох лосенят, постраждалих в результаті пожежі в Чорнобильській зоні. Про це Центр написав на своїй сторінці. Тварин передали мешканці Київщини.

"Налякані малюки, очевидно залишилися без батьків, самі вийшли до людей. Місцеві жителі підібрали їх на минулих вихідних. Відразу ж по прибуттю маленьких погорільців оглянули наші ветеринари — на щастя, травм та опіків виявлено не було. Це самець і самка, зовсім ще маленькі. Стан обох лосенят нормальне, вони поступово відходять від стресу, з апетитом їдять козяче молочко. Будемо їх виходжувати, коли підростуть, переведемо в великий природний вольєр, по сусідству з іншими нашими копитними", — розповів директор екопарку Віталій Ільченко.

Також нагадаємо, що Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин "Добрий будинок Фельдман Екопарк" займається зоозащитой вже 10 років. За цей час йому вдалося реабілітувати більше 6 тис. диких тварин і знайти нових господарів для близько 22 тис. домашніх вихованців.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел