Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі
![Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі - зображення](/storage/resized/lg/news/953034e7-e7ce-4780-8bd3-16a5c0175ed5/24_dtp3.jpg)
У темну пору доби на Борисіпльщині сталося відразу дві ДТП, у яких постраждала пасажирка таксі та водій іншого авто, повідомляють у поліції Київщини.
Перша аварія сталася надвечір 23 грудня поблизу автошляху М-03 між селами Чубинське та Велика Олександрівка. Водій таксі, що їхало зі столиці з пасажиркою, не впорався з керуванням та врізався в інше авто. Внаслідок лобового зіткнення жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
![Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі - зображення](/storage/resized/lg/news/953034e7-e7ce-4780-8bd3-16a5c0175ed5/24_dtp5.jpg)
Водночас вночі 24 грудня на естакаді аеропорту Бориспіль, біля терміналу D водій Renault Megane також не впорався з керуванням та в’їхав у металевий відбійник. Водія з тілесними ушкодженнями ушпиталили.
![Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі Дві ДТП на Бориспільщині за вечір: є постраждалі - зображення](/storage/resized/lg/news/953034e7-e7ce-4780-8bd3-16a5c0175ed5/24_dtp4.jpg)
Правоохоронці встановлюють обставини автопригод.
Нагадаємо, в Запоріжжі перекинувся повний дітей мікроавтобус.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.