#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Ірпінь
Аварії та ДТП

ДТП в Ірпені: зіткнулося три авто

28.09.2020 0 Гапон Юлія 000

В Ірпені внаслідок аварії зіткнулося три машини, двоє дітей опинилися в лікарні.

Сьогодні, 28 вересня зранку, у місті Ірпені на перетині вул. Київської та Університетської знову сталася ДТП - наразі за участю трьох авто. Двоє дітей з червоного авто перебувають у лікарні. Про це повідомила місцева активістка Людмила Першин.

Як відомо, аварії на цьому перехресті стаються досить часто. Пані Людмила впевнена: щоб вирішити ситуацію - достатньо зрізати висоту жовтої огорожі, яка є причиною більшості ДТП у цьому місці.

Чи можна було запобігти ДТП?

Нещодавно, 17 вересня, Людмила Першин вже публікувала пост із цього приводу (там же жінка пропонувала встановити біля навчальних закладів "школярів- манекенів", які будуть попереджати водіїв бути уважними, та розповідала про висновки патрульної поліції про те, як можна зробити вулиці Ірпеня більш безпечними).

Тоді вона наголосила, що патрульні також стверджували - зменшити кількість аварійних ситуацій на перетині Київської та Університетської можна простим способом - зрізати висоту жовтої металевої огорожі, достатньо прибрати 30-40 см, щоб відкрити водіям оглядовість дороги.

Керівники патрульної поліції запевнили, що готові допомагати у вирішенні цієї проблеми та брати участь у виїзних нарадах, якщо влада Ірпеня організує такі робочі зустрічі.

Але, мабуть, влада не дуже зацікавилась вирішенням цієї проблеми - з моменту обстеження ділянки пройшло майже два тижні, а віз і нині там. Як наслідок - чергова аварія.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що в Ірпені одна машина згоріла, ще дві – пошкоджено.

Ми також розповідали, що в Гатному нетверезий водій Toyota протаранив три авто. Свідки ДТП самостійно затримали горе-водія та передали його поліції.