Новини
Україна
Новини Київської області
Вишгород
Суспільство

Дружина головного митника Херсонщини має три земельні ділянки на Київщині


Наділи та незавершене будівництво у селі Лебедівка Вишгородського району зазначені у декларації в.о. начальника Чорноморської митниці Держмитслужби Олександра Щуцького як власність його дружини, Світлани Безкоровайної.

Фото: wikimapia

У декларації в.о. начальника Чорноморської митниці Держмитслужби Олександра Щуцького серед семи зазначених об’єктів нерухомого майна, яке знаходиться у володінні родини, чотири – розташовані у селі Лебедівка Вишгородського району. Всі ці об’єкти належать дружині митника - Світлані Безкоровайній.

Це – три земельні ділянки. Площа однієї, згідно даних декларації  – 396 квадратних метрів, другої – 1200,  третьої – 1901 квадратний метр. Також у власності Безкоровайної – недобудований житловий будинок площею 400 квадратних метрів у тій-таки Лебедівці.

Вочевидь, це село на Вишгродщині Безкоровайна облюбувала давно, бо час набуття у власність земельних ділянок різний – від 2008 до 2019 років.

Цікаво, що датою набуття права на земельну ділянку площею 1200 квадратних метрів у декларації високопосадовця зазначено 9 жовтня 2019 року. При цьому у минулому році дружина митника придбала землю у Лебедівці вельми вигідно, адже у документі вказана і вартість ділянки - 1654 грн.

А от ділянку загальною площею 1901 квадратний метр жінка придбала 14 квітня далекого 2008 року. І тоді їй ця покупка обійшлася значно дорожче - у 119 421 грн.

Як повідомляв "Погляд", у своєму Telegram-каналі народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк проаналізувала, скільки заробили голови міст i селищ 96 виборчого округу в 2019 році.