Друга Світова нагадала про себе: на Миронівщині виявлено 49 мін
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/IMG-86967673e90e5c7248cb17c66afb76d2-V.jpg)
19 серпня під час обстеження територій села Ходорів, Миронівського району фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Біла Церква було виявлено 49 мінометних мін Другої Світової війни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/IMG_20190816_144844-2000x1868.jpg)
Дані вибухонебезпечні предмети були знешкоджені шляхом підриву у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів, повідомляють у ДСНС Київської області.