Новини
Новини Київської області
Чорнобиль
Пожежі

Досі горить: масштаби пожежі у Чорнобилі


За даними Головне управління ДСНС України у м.Києві, досі триває ліквідація пожежі в Зоні відчуження. У зоні ЧАЕС задіяна значна кількість не тільки пожежно-рятувальної техніки, а й інженерна техніка, за допомогою якої робляться мінполоси, щоб запобігти поширенню вогню. Також на місці працюють 3 літаки та 3 вертольоти ДСНС, які регулярно роблять скиди води на палаючі ділянки.

"Рятувальники декілька разів відстояли верхові пожежі в лісі. Але ще й досі спостерігається горіння окремими осередками, проте вогнеборці оперативно борються з пожежею. Цілодобова, невпинна праця більш ніж 250 рятувальників, в т.ч. і столичних вогнеборців, є наглядним прикладом цього . Із поставленими завданнями вони справляються, незважаючи на неймовірні умови, в яких їм доводиться працювати. Вони втомлені, знесилені, але все одно стоять на варті нашої з вами безпеки, ризикуючи власним життям та здоровям", – зазначається у повідомленні.

Також ще 5 квітня супутник NASA зафіксував зображення пожежі, спричиненої людиною, що спалахнула біля Чорнобильської АЕС в Україні. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Інструменти NASA виявляють, як активно горять пожежі, відстежують транспортування диму від вогню, надають інформацію для управління пожежами та відображають масштаби змін в екосистемах, виходячи з масштабів та тяжкості шрамів опіку.

Інлюстративний матеріал із відкритих джерел