Новини
Новини світу
Позитивні історії
За кордоном

Домашнє господарювання для хлопців: іспанський експеримент


У школі Монтекастело руйнують стереотип про те, що вся хатня робота – обов’язок жінок

Хлопців учать готувати їсти, прасувати сорочки… Зазвичай вдома сильну половину навчають цьому лише там, де сформувалися відповідні родинні традиції, а ось у відомій іспанській школі Монтекастело це мають робити всі хлопці. Тут уже два роки викладається оригінальний шкільний предмет – домашнє господарювання, який викладається лише хлопцям. Нова дисципліна включена до переліку додаткових шкільних предметів.

Таким чином керівництво Монтекастело вирішило у межах освітнього експерименту зруйнувати стереотип про те, що всю хатня робота повинні виконувати лише жінки.

«Чим займаються хлопці на господарюванні? Шиють, прасують, прибирають і, звичайно ж, готують їсти! Не обійшли увагою й чоловічі домашні справи – хлопців навчають ремонтувати розетки, вирішувати проблеми із сантехнікою, побутовими приладами. Також школярі активно опановують теслярське ремесло. Участь у багатьох завданнях разом із хлопцями беруть учителі-чоловіки та батькі школярів. Це гарна демонстрація, що хатня робот – не сором для чоловіка. Школярі ростуть із розумінням, що створювати затишок і лад в оселі повинні двоє – жінка й чоловік», повідомляє  mamabook.

Фото з сайту mamabook.