Новини
Всесвіт

До Землі наближається «потенційно небезпечний» астероїд


Він мчить через сонячну систему з шаленою швидкістю і вже за два тижні наблизиться до нашої планети.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в express.co.uk.

Астероїд 2020 XU6, що 22 лютого наблизиться до Землі, в NASA характеризують як «потенційно небезпечний». Космічне тіло завдовжки 213 метрів, що вдвічі більше, ніж Батьківщина-Мати у Києві (загальна висота з постаментом 102 м) летить зі швидкістю 8,4 км/с або 30 240 км/год. Об'єкт є залишком процесу формування зовнішніх планет-гігантів: Юпітера, Сатурна, Урана та Нептуна.

Зазначимо що, в NASA «потенційно небезпечними» називають астероїди з мінімальною відстанню перетину орбіт в межах 0,05 астрономічних одиниць. До слова, одна астрономічна одиниця дорівнює 149,5 млн кілометрів.

Таким чином, хоча за астрономічними мірками астероїд і наблизиться до Землі, але навряд чи з неї зіткнеться.

Як повідомляв «Погляд», нещодавно стало відомо, що SpaceX відправить місію в космос з мільярдером на борту. А до цього  було названо імена туристів, які полетять на МКС вже в цьому році.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.