Новини
Фастів
Культура
Події

До Фастова завітав відомий український поет (ФОТО, ВІДЕО)

17.02.2020 Александр Чернышенко 0

На вихідних  у Фастові відбувся майстер-клас українського письменника і поета Володимира Шовкошитного.

На зустрічі Володимир Шовкошитний поділився з присутніми історією власного творчого шляху та розповів про літературні прийоми, які варто використовувати у своїй творчості поетам-початківцям.

Пан Володимир наголосив на важливості творити саме українською, на великому значенні рідного слова і розповів про власний приклад переходу зі статусу російськомовного поета в статут україномовного.

Також Володимир Шовкошитний розповів про знайомство зі світочами української літератури та відомими українськими поетами, такими як Ліна Костенко та іншими, а також поділився спогадами про поховання Василя Стуса, в організації якого він брав безпосередню участь.

На майстер-класі фастівчани мали можливість придбати книги Володимира Шовкошитного з автографом письменника, а також твори інших українських авторів.

Організували зустріч з відомим українським поетом заступник голови Фастівської райради Володимир Куценко та фастівські поетеси Олена Бурачок і Олена Ракова.

Для довідки: Володимир Шовкошитний — український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний та державний діяч, доктор філософії в галузі політології, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990–2003), один із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», перший заступник Голови Національної спілки письменників України.

Він є співавтором всіх основних державотворчих актів України, серед них — Декларація про державний суверенітет України, Акт проголошення незалежності України та Конституція України.

Фото та відео автора.