Новини
Україна

До Дня захисників і захисниць України Укрпошта випустила марки "Слава Збройним Силам України!"

14.10.2022
Придбавши "новинки", можна долучитися до збору коштів на допомогу ЗСУ.

До Дня захисників і захисниць України Укрпошта випустила марки

Сьогодні до Дня захисників та захисниць України Укрпошта випустила поштові марки "Слава Збройним Силам України!". Урочисте погашення штемпелем "Перший день" відбулося 14 жовтня в Києві у Головпоштамті, повідомляє пресслужба Укрпошти.

Також спецпогашення "Слава ЗСУ!" сьогодні відбулися у всіх філіях Укрпошти, натомість штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим, м. Севастополя та Херсонської області наразі працюватимуть на київському головпоштамті.

Аркуш "Слава Збройним Силам України!" став благодійним випуском, частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України. Блок виконано у графічному стилі. До аркуша увійшли шість поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ:

  • Десантно-штурмові війська;

  • Сухопутні війська;

  • Військово-морські сили;

  • Повітряні сили;

  • Сили спеціальних операцій;

  • Сили територіальної оборони.

До Дня захисників і захисниць України Укрпошта випустила марки

За задумом кожен ілюстрація втілює відвагу, сміливість і незламність українського воїнства в боротьбі з російським окупантом.

Автором поштового випуску, присвяченого нашим захисникам, став український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін. До слова, саме він створив поштовий випуск "Вільні. Незламні. Непереможні".

Нагадаємо, в вересні Укрпошта випустить новий патріотичний конверт "Ласкаво просимо до пекла". Натомість 1 вересня Укрпошта випустила марку з Патроном. Також влітку вийшла нова воєнна поштова марка, на якій зображено трактор із прапором країни, який тягне російський танк.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.