До дня боротьби зі СНІДом: 1 грудня у Броварах відкриють мобільну лабораторію
![До дня боротьби зі СНІДом: 1 грудня у Броварах відкриють мобільну лабораторію До дня боротьби зі СНІДом: 1 грудня у Броварах відкриють мобільну лабораторію - зображення](/storage/resized/lg/news/95008cdb-7db1-40f9-aaa8-a84b74a8e9be/262570797_917611425817219_4667844757646235696_n.jpg)
Про це повідомляє пресслужба Броварської міської ради.
Зазначається, що завтра, 1 грудня на площі Свободи буде працювати мобільна лабораторія. Мешканцям пропонують безоплатно пройти флюорографічне обстеження для виявлення захворюваності на туберкульоз.
Мобільна лабораторія працюватиме з 9:30 до 15:00 години.
Окрім цього, завтра у мобільній лабораторії можна буде анонімно та безкоштовно пройти тестування на вміст ВІЛ-інфекції в крові та профілактичні бесіди, а активісти роздаватимуть броварчанам та гостям міста інформаційні матеріали та засоби контрацепції.
Повідомляється, що сама акція проводиться з нагоди Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом. Вона почнеться о 13:00 та триватиме до 17:00. По завершенню заходу організатори пропонують запалити свічки пам’яті, які символізують солідарність з ВІЛ-позитивними.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.