До Борисполя приїдуть археологи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68519372_2804728096207547_7735597444284547072_n.jpg)
Гамір, який бориспільці підняли у соціальних мережах, дав свої позитивні результати. Адже до міста завітають фахівці-археологи Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам'яток культурної спадщини, щоб обстежити фрагменти цегляної кладки, які були виявлені під час робіт з ремонту тепломереж на території школи №1.
Про це повідомили у Бориспільському державному історичному музеї.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68412495_2804728122874211_8936308830950653952_n.jpg)
Приїзд археологів очікують у середу-четвер. Тільки після цього можна буде говорити, що було на тому місці і якого періоду ці знахідки. Наразі працівники КПТМ "Бориспільтепломережа" засипали траншею, але пообіцяли, що поки не будуть укладати асфальтне покриття на цьому місці.