Новини
Україна-суспільство
Київ

До 2025 року аеропорт «Київ» реконструюють


Таке розпорядження видала КМДА.

фото - міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського

Зокрема, масштабна реконструкція, яка триватиме упродовж 4 років, із 2021 по 2025 рр., включає подовження злітно-посадкових смуг на 500 м (до 2810 м), будівництво нових руліжних доріжок, перонів, світлосигнального обладнання тощо.

Після реконструкції міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського зможе приймати сучасні повітряні судна з більшою пасажиромісткістю і меншим рівнем шуму типу Airbus A321, а отже, дозволить скоротити кількість рейсів за умов збільшення пасажиропотоку, повідомляють у прес-службі летовища. Саме на такі літаки Airbus A321 зараз переходить базовий для аеропорту перевізник – лоукостер Wizz Air. Неможливість прийому Airbus A321 з повним завантаженням гальмує розвиток авіакомпанії в Жулянах, пише профільне видання Avianews.

фото - міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського

«Проект передбачає підвищення класу аеродрому і дозволить заходити на посадку повітряних суден по мінімуму CAT II категорії ІКАО. Тобто більш точний і безпечний захід на посадку», – повідомляють у пресс-службі аеропорту.

На першому етапі реконструкції планується розробка проєктно-кошторисної документації об'єкта. Джерелом фінансування на цій стадії виступить сам аеропорт.

Подальше фінансування робіт із реконструкції аеропорту буде здійснюватися за рахунок бюджетних або залучених коштів.

Тож, маємо сподівання що до кінця 2025 року столичний аеропорт «Київ» зміниться на краще: оновиться і стане більш технологічним, інноваційним і безпечним.

Про збільшення пасажиропотоку за рахунок приймання великих літаків аеропортом «Київ», ми писали раніше. Цьому сприятиме розширення території летовища завдяки виділеним земельним ділянкам.

«Погляд» також повідомляв, які у липні 2020 року, були найбільш популярні міжнародні напрямки в пасажирів аеропорту «Київ».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.