Новини
Україна
Новини Київської області
Україна-суспільство

Для тих, хто не споживає газ, зменшать плату за обслуговування мереж


Якщо будинок підключений до газової мережі, платіжка за послуги розподілу блакитного палива все одно прийде

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) учора, 11 лютого, було схвалено проєкт рішення, який удосконалює механізм визначення плати за послуги розподілу природного газу для побутових споживачів, які є новими або які протягом минулого газового року не споживали блакитне паливо.

Як повідомив Урядовий портал, середнє значення плати за розподіл природного газу по Україні для зазначених побутових споживачів складе:

2,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 39 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

8,8 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 126 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

21,9 грн на місяць (виходячи з величини річної замовленої потужності 314 куб. м в рік) – для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

«Прийняття зазначеного проекту рішення НКРЕКП планується в найкоротші строки, що надалі дозволить зменшити фінансове навантаження на нових побутових споживачів та побутових споживачів, які не здійснювали споживання природного газу в минулому газовому році», йдеться у повідомленні.