Новини

Для тих, кого цікавлять акції Google: прогноз, особливості інвестування


Для тих, кого цікавлять акції Google: прогноз, особливості інвестування - зображення

Техногігант Alphabet (материнська компанія Google) — лідер в інтернет-сфері, online-торгівлі та рекламі. Акції компанії часто з'являються в рейтингах найперспективніших інвестицій, що пояснюється завжди позитивною динамікою, розвитком та постійними розробками інновацій. Сьогодні Google — це не тільки пошукова система, але ще й хмарна платформа, пошта Gmail, програма для обробки фото та навіть безпілотний автомобіль, проєкт якого знаходиться на стадії розробки.

Зовсім не дивно, що для передбачливих інвесторів цінні папери компанії є доволі привабливими. Вищеописані фактори відкривають великі можливості для трейдингу.

Чого чекати від цінних паперів Alphabet найближчим часом

Акції Google на фоні пандемії коронавірусу показали суттєве зростання у 2021 році, додавши 65%. Це набагато більше за середні коефіцієнти на ринку, а також за показники інших великих технологічних компаній схожої ринкової капіталізації. Пандемія стала справжнім викликом для різних сфер економіки, тільки не для області технологій. Карантин, робота у віддаленому режимі та багато вільного часу в користувачів принесли компанії Google рекордні доходи.

Що трапиться з котируваннями Alphabet після пандемії, важко сказати. З одного боку, працівники повернуться до офісів, з іншого — компаніям настільки сподобався віддалений режим роботи, що вже зараз багато які з них розробляють план з оптимізації штату. А це означає, що частина працівників залишиться онлайн.

Інвесторам варто підготуватися до того, що акції корпорації можуть тимчасово знизитися на загальному спаді ринку і за підсумками 2022 року не продемонструвати таке ж разюче зростання, яке було у 2021-му. Але цінні папери залишаються «бажаною покупкою на спаді» з метою отримання доходу в довгостроковій перспективі.

Де можна купити акції «Гугл» і як на них заробити

Для тих, кого цікавлять акції Google: прогноз, особливості інвестування - зображення

Практично єдиний спосіб інвестувати в цінні папери Alphabet — покупка через брокера. Він повинен мати відповідну ліцензію. Важливо, щоб компанія співпрацювала з приватними інвесторами. Потрібно також уточнити мінімальну суму для відкриття рахунку. Співпрацювати з українським торговим брокером вигідніше — іноземні контори на порядок дорожчі вітчизняних. Серед інвестиційних компаній на нашому ринку можна, наприклад, виділити ТОВ «Фрідом Фінанс УКРАЇНА» (https://ffin.ua/ — більше інформації за посиланням).

Перевірений брокер — це завжди низка переваг:

  • доступ до світових бірж;

  • консультації інвестиційних експертів;

  • надання власної аналітики з метою оцінки інвестицій у цінні папери Google;

  • можливість торгувати онлайн.

Для початку роботи потрібно відкрити інвестиційний рахунок. До речі, Freedom Finance Ukraine не бере за це комісію, так само як і за обслуговування. Після поповнення рахунку можна починати торги на біржі.

Компанія Alphabet не платить дивіденди інвесторам і направляє всі кошти на свій розвиток. Проте її акції мають високу ліквідність. Інвестори, працюючи з цими інструментами, вибирають різні стратегії: постійно відкривати лонгові та шортові позиції, враховуючи поради фахівців, чи зробити довгостроковий вклад і зберігати цінні папери на перспективу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.