Новини
Україна
Технології
Україна-суспільство

Для кого ПриватБанк запроваджує еквайринг за нульовими тарифами?


В установі кажуть, що задля підтримки малого бізнесу в посткарантинний період діють нульові тарифи для підприємців за умови підключення #cashless.

Фото з Фейсбук-сторінки ПриватБанку

З початку червня і до кінця серпня ПриватБанк у межах підтримки малого бізнесу в пост карантинний період запропонував підприємцям обслуговування за нульовими тарифами. Для того, щоб скористатися цією послугою, потрібно підключити еквайринг для прийому оплати за товари і послуги за допомогою банківських карток.

«За умови підключення еквайрингу і прийому платежів картками, в період антикризової акції для підприємців будуть діяти нульові тарифи на користування POS-терміналами, нульова абонплата за користування поточним рахунком і безкоштовні платежі на рахунки контрагентів в інших банках. Таким чином, за три місяці економія для підприємця складає як мінімум 1 500 грн лише за абонплатою за обслуговування рахунку та еквайрингу», йдеться у повідомленні ПриватБанку, і зауважується, що підключити еквайринг можна, замовивши цю послугу на сайті установи.

Щоправда, є нюанси. ПриватБанк на своїй Фейсбук-сторінці у відповідь на коментар користувача зауважує, що акційні тарифи діють для тих, хто підключається до еквайрінгу вперше.

Скріншот з Фейсбук-сторінки ПриватБанку

Також ПриватБанк безстроково продовжив дію спеціальних тарифів на обслуговування ІТ-підприємців та стартаперів, в рамках яких для айтішників і підприємців діють нульові тарифи на обслуговування та пільги на більшість інших послуг банку.

Окрім того, нещодавно ПриватБанк повідомив про  запуск єдиного мобільного додатка для ФОПів та підприємців на базі Privat24, зазначивши, що зробив це першим в Україні, і що скористатися послугою зможуть понад 700 тисяч підприємців-клієнтів банку. «Потрібно лише оновити мобільний банк до останньої версії», йдеться у повідомленні банку.

Як раніше повідомляв "Погляд", Мінфін збільшив список банків для виплати пенсій.