#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Київщина-суспільство
Київ

Для дітей з інвалідністю у Києві побудують три нові реабілітаційні центри

27.07.2020 Надiя Проценко 0

У столиці сьогодні налічується близько 12 тисяч дітей, які мають інвалідність. Для такої кількості дітей Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, який діє з 2017 року, вже недостатньо. Тож наразі триває проєктування ще трьох центрів реабілітації на вулицях Юнкерова, Закревського та проспекті Правди.

фото - Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. «У місті повинна бути єдина потужна система реабілітації дітей з інвалідністю. Наш Міський центр зарекомендував себе дуже добре. Але його пропускної здатності не вистачає на таке місто, як Київ», – зауважила чиновниця.

фото - Марина Хонда

За її словами, нові центри зараз на стадії проєктування, яке закінчиться до кінця року. У 2021 році розпочнуть реконструкцію старих об'єктів на нові центри реабілітації.

фото - Марина Хонда

До фінансування приєднаються іноземні партнери, зокрема Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен.

фото - Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю

Довідково:
Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю створений у 2017 році. У центрі надаються послуги дітям з інвалідністю віком з 4 до 18 років. Зокрема, соціальна, психолого-педагогічна, фізична реабілітація, медичне спостереження та медична реабілітація. Консультують такі спеціалісти, як дефектолог, логопед, психолог. У центрі проводяться семінари та тренінги для батьків і фахівців, творчі майстер-класи тощо.

Раніше "Погляд" інформував, що на Київщині працюватиме реабілітаційний центр для ветеранів і родин загиблих захисників.