#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

Для дітей-переселенців у школах буде безкоштовне харчування

18.02.2020 Оксана Кириленко 0

18 лютого Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким передбачають надання безкоштовного харчування у навчальних закладах дітям внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з документом безкоштовно харчуватися матимуть право діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які навчаються в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. Також , забезпечувати дитячим харчуванням будуть дітей переселенців грудного віку і дітей другого року життя.

За прорахунками 2016 року, додаткова потреба у бюджеті для забезпечення 192 тисяч дітей харчуванням становила 323 млн грн. Йшлося про те, що орієнтовна вартість одного харчування на одну дитину становить 10 грн.

«Це стане свого роду наступним кроком у поліпшенні соціального захисту вимушених переселенців та їх матеріальному забезпеченні з боку держави», — йдеться у пояснювальній записці.

Зазначимо, що цей законопроєкт подали парламентарі минулого скликання ще у листопаді 2015-го.