#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Для чоловіків на Київщині вакансій більше, ніж для жінок

28.07.2020 1 Анастасія Грицай 0

Хоча у суспільстві вже давно жінки і чоловіки мають рівні права, однак і досі певна нерівність у деяких аспектах все ж залишилась. Наприклад, якщо говорити про те, кому легше знайти роботу на Київщині, то відповідь однозначно буде на користь чоловіків, адже найпопулярніші вакансії переважно «чоловічі»: водії, підсобні працівники, вантажники та трактористи-машиністи.

Так, згідно із даними КОДА, у І півріччі поточного року роботодавці активно шукали працівників з обслуговування й експлуатації та представників найпростіших професій. Це найбільш актуальні вакансії Київської області, більшість з яких розрахована на фізичну чоловічу працю. Тож не дивно, що 62% (7,3 тис. осіб) чоловіків, які звернулись за послугами до Київської обласної служби зайнятості, знайшли роботу. Тоді як серед жінок цей показник становить всього 38% (4,5 тис. осіб).

І це при тому, що до Київської обласної служби зайнятості звертається більше жінок, ніж чоловіків. Так, упродовж січня-червня цього року до Київської обласної служби зайнятості звернулося загалом 33,2 тис. осіб, більшість із них (55%) – жінки та лише 45% – чоловіки.

Однак жінки не пасуть задніх, активно опановуючи нові горизонти, як повідомляють у Київському обласному центрі зайнятості. Більшість безробітних осіб саме жіночої статі (54%) отримують профорієнтаційні послуги. Вони беруть участь у вебінарах служби зайнятості, користуються освітніми платформами, навчаються на курсах тощо.

фото - pixabay.com

Наприклад, станом на 24 липня бажання навчатися на міжнародній платформі Сoursera виявили 258 жінок та 90 чоловіків, зареєстрованих в Київській обласній службі зайнятості. Із загальної кількості (348 безробітних) - 65 осіб із м. Славутич Київської області.

Фото - Київський обласний центр зайнятості

Безробітна Надія Самойленко обрала курс у сфері маркетингу, який успішно та достроково пройшла. У результаті жінка отримала сертифікат міжнародного зразка та нові знання. Тепер жінка продовжить свою онлайн-освіту на платформі Coursera, обравши інші курси, та розраховує якнайшвидше знайти хорошу роботу.

Довідково:
Міжнародна платформа онлайн-освіти Сoursera надає безробітним можливість безкоштовного доступу до 3800 онлайн-курсів, щоб вони здобули додаткові знання та розвинули навички для успішного працевлаштування.

Зазначимо, з нагоди Міжнародного жіночого дня "Погляд" розповідав про жінок, які працюють в аеропорту «Бориспіль», хто вони? (частина 1) та (частина 2).

А з нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який відзначається 11 лютого, ми писали про жінок, які перевершили свій час.