Новини Київської області
Вишгород

Дівчата здобули золото, юнаки – срібло

Юні гандболісти Вишгорода стали переможцями міжнародного турніру в Словенії та Болгарії

Вишгородські команди були серед понад 200 команд юних гандболістів з 19 країн, які брали участь у недавніх міжнародних змаганнях з гандболу, які відбулись у Словенії та Болгарії. Юні гандболісти Вишгорода –команди юнаків і дівчат 2005-2008 років народження та їхній тренер Євген Земляний повернулися звідти з високими нагородами: дівчата здобули золоту медаль, хлопці вибороли срібну.

Разом з юними переможцями раділи всі, хто має стосунок до спорту у місті і підтримує розвиток видів спорту. Зокрема, Вишгородська міська рада привітала медалістів. " Рівень підготовки і потужний потенціал вишгородських гандболістів вражає! Гандбол – дуже цікавий вид спорту, і розвивати його у місті потрібно, особливо серед дівчат, враховуючи його давні традиції. Переможцям щира подяка за гідне представництво України на міжнародній спортивній арені. Відчуваємо невимовну гордість, що завдяки вам, вишгородцям, понад 200 команд із 19-ти країн Європи і Азії слухали наш державний Гімн!», йдеться у повідомленні Вишгородської міськради.

Це не перша міжнародна перемога юних гандболістів Вишгорода. Торік вони стали бронзовими призерами фіналу Світового кубку з гандболу «46 INTERAMNIA WORLD CUP».