Новини
Довкілля
Київ

Дику тварину, яка бігала вулицями Києва, випустили в Голосіївському парку

Для неї вже обладнали солонець.

Дику тварину, яка бігала вулицями Києва, випустили в Голосіївському парку - зображення

Днями в київському житловому масиві "Теремки" під час повітряної тривоги помітили косулю. Світлини та відео з дикою твариною, яка розгулювала вулицями одного з районів міста, облетіли всі пабліки. Як повідомили в НПП Голосіївський косулю вже врятовано.

"Як тільки в  Національному парку дізналися про цю ситуацію, почали з'ясовувати подробиці і дізнались, що люди, які помітили тварину, викликали Kyiv Animal Rescue Group  які  оперативно відловили козулю (так вони  ідентифікували тварину)  і випустили на територію НПП Голосіївський.

Ми зв'язалися з організацією, щоб дізнатися координати, а також з зоологом, щоб зрозуміти, як парк може допомогти тварині вижити та адаптуватися", –

Національний природний парк Голосіївський

Зазначається, що недалеко від місця випуску козулі вже облаштовано солонець, натомість співробітники парку пообіцяли приглядати за твариною та за цією місциною, щоб нічого не трапилось.

Дику тварину, яка бігала вулицями Києва, випустили в Голосіївському парку - зображення
Дику тварину, яка бігала вулицями Києва, випустили в Голосіївському парку - 1 - зображення
Дику тварину, яка бігала вулицями Києва, випустили в Голосіївському парку - 2 - зображення

Нагадаємо, а кілька років тому в центрі Києва розгулював справжній вовк.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.