Десятки затоплених будинків: жителі Закарпаття потерпають від повеней
![Десятки затоплених будинків: жителі Закарпаття потерпають від повеней Десятки затоплених будинків: жителі Закарпаття потерпають від повеней - зображення](/storage/resized/lg/news/954ad27a-c4af-41a4-8e47-e3ee2e0237ef/5.jpg)
Про це повідомили у пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій. Рятувальники зазначають, що станом на 6 січня підтоплення зберігаються на території Берегівського, Хустського, Рахівського, Тячівського та Мукачівського районів Закарпаття.
“В окремих населених пунктах через паводок фіксуємо затоплення ділянок автошляхів. Внаслідок підняття паводкових вод і поверхневого стоку було підтоплено понад 177 домогосподарств, 38 підвалів житлових будинків, 1 підвальне приміщення ЗОШ №3 смт В. Бичків та 3 приміщення трансформаторних підстанцій”, – йдеться в повідомленні ДСНС.
Окрім цього, внаслідок зсуву ґрунту і переливу води через дорогу Р-21 Долина-Хуст біля села Нижній Бистрий поблизу дамби ГЕС повністю перекрили рух.
Надзвичайники фіксують локальні підтоплення домогосподарств у смт Міжгір’я, селах Лозянське і Майдан.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.