#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Суспільство
Подорожі

Держприкордонслужба запровадила новий номер телефону довіри

14.06.2019 Косянчук Інна 0

Це багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку, тільки на території України

Якщо у вас під час планування закордонних мандрівок, а то й під час перетину кордону виникають труднощі, ви можете зателефонувати до служби «Довіра», що діє у Держприкордонслужбі. Тут запевняють, що завжди прийдуть на допомогу. Аби зробити консультації доступнішими для туристів, нещодавно тут, додатково до вже існуючих, запровадили ще один телефонний номер – 15-98.

То ж тепер подзвонити у службу «Довіра» та отримати консультацію в межах компетенції Держприкордонслужби можна за такими номерами:

0 800 218 808 –багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України):

 +38 (044) 527-63-63 – міський номер для дзвінків із України та із-за кордону, згідно з тарифами відповідного оператора зв’язку;

15-98 – багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку, тільки на території України.

[email protected] – електронна пошта служби «Довіра»

За цими номерами можна проконсультуватися з будь-яких питань щодо перетину кордону. Служба «Довіра» працює цілодобово. Та прикордонники зауважують, що за інформацією консультаційного характеру краще звертатися в робочі дні ,з 8.30 до 17.00.

«У травні Контактний центр ДПСУ надав 15754 відповіді на запитання консультаційного характеру (це більше на 30 %, порівняно з квітнем), з яких 14570 – за телефонами служби «Довіра», 1184 – за електронною поштою служби «Довіра». У минулому місяці істотно збільшилась кількість запитань консультаційного характеру щодо порядку виїзду дітей без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі тимчасового виїзду з України на строк до одного місяця під час пред’явлення рішення суду або органу опіки та піклування, у якому визначено (підтверджено) місце проживання дитини з одним із батьків, який має намір виїзду з дитиною, або який уповноважив на це нотаріально посвідченою згодою інших осіб. Продовжували надходити дзвінки від громадян України з питань, пов’язаних з порядком скасування обмеження у праві виїзду за межі України громадян, які мали заборгованість по сплаті аліментів. Актуальними залишаються й питання щодо порядку пропуску іноземців на територію України, зокрема щодо особливостей здійснення прикордонного контролю щодо громадян Російської Федерації», зауважують у Центральному регіональному управлінні Адміністрації Держприкордонслужби.