Новини
Україна
Київщина
Суспільство

Державна митна служба може перейти на контрактну систему роботи

27.06.2019 Косянчук Інна 0

Новий очільник митниці Максим Нефьодов планує реформи

Заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов, який став переможцем  конкурсу на посаду голови нової Державної митної служби, робповів про ідею переведення роботи митниці на контрактну систему роботи, додавши, що в організації роботи митниці послуговуватиметься не лише новими ідеями, а й накопиченим за попередній час досвідом.

«Я є прихильником того, аби перевести митницю на контрактну систему роботи. А не так, як зараз у держслужбі – людина влаштовується і передбачається, що вона працює там довічно, до пенсії. А коли є якийсь спочатку короткостроковий контракт, потім переходить у трирічний, п’ятирічний і так далі. Коли встановлюється KPI на конкретну людину, так і групові. Головне – отримувати результат», – сказав Максим Нефьодов у коментарі Радіо Свобода, і додав: «Уже існує величезна кількість планів із реформи митниці, складених і попереднім Міністерством фінансів під керівництвом пана Данилюка, і під керівництвом нинішнього міністра пані Маркарової. Є великий проект, який був розроблений американською митницею і запропонований уряду України. Тому не стоїть питання щось вигадати».

Як уже повідомляв «Погляд», 25 червня Комісія вищого корпусу державної служби провела заключний етап конкурсного відбору на посаду очільника Державної митної служби України. Серед трьох фіналістів переміг Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

Фото з відкритих інтернет-ресурсів